ANUBIS Barcelona

Od svého vzniku Španělská firma ANUBIS Barcelona pracuje se třemi pilíři ve své filozofie: nejlepší zákaznický servis, kvalita výrobků a tým. S tímto se společnost umísťuje jako jedna z vedoucích značek na domácím trhu a zvyšuje rok co rok svou přítomnost v zahraničí.

Zkušenost, profesionalita a obětavost

S více než 35ti lety zkušeností v profesionálním krásy, ANUBIS Barcelona vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů a vysoce kvalitních kosmetických ošetření a technologie. Naše laboratorní vybavení, výzkum a vývoj a obchodní řízení, v čele s rodinou Sainz, zaručujících jejich profesionalitu a obětavost k nalezení nových způsobů, jak unikátní, a zajistit ty nejlepší služby a co nejefektivněji reagovat na požadavky našich zákazníků.

Moderní výzkumné a vývojové centrum

Použití vyspělých technologií a využití nejnovějších strojů v dokonalých podmínkách prostředí (tlak, teplota, vlhkost, asepse) podle evropské normy při výrobě kosmetických přípravků, zaručují dokonalou kontrolu kvality a výroby. Přidání nového skladu a uložit v moderních zařízeních vytvořili dva vlastní jednotky: laboratorní a výzkumné části.

Profesionální krása, naše inspirace

ANUBIS Barcelona je odborníkem na ošetření obličeje a těla, vytvořený z profesionální potřeby vzniklé v jejich každodenní práci na kůži. Zájem o profesionální kosmetička a řešení na Vaše technické požadavky jsou přesně to, co nás pohání: pečlivě vybrané aktivní složky naší kosmetiky nabízí nejlepší záruky a spokojenost.
V naší nové zařízení máme školení a předváděcí centrum, kde odborníci mohou setkat a pracovat s našimi výrobky v celkové pohodlí a jistoty.

Růst a mezinárodním trhu

Mezinárodní projekce Anubis Barcelona je pevné a tuhé v expanzní politice společnosti. Od svého založení firma má podnikatelského touhu na zahraničních trzích, jako je Evropa, Canada, střední a jihovýchodní Asii, jeho hlavní trhy prostřednictvím distributorů. V posledních letech upevnila svou přítomnost na více než 35 zemí světa dnes.

 

StageLine Barcelona

Používám profesionální dekorativní kosmetickou značku Stage Line Barcelona (Laurendor).

Laurendor je španělská firma s více než 70-ti letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky.

Výrobky španělské firmy Laurendor (řady STAGE LINE, LAUKROM, LAURENDOR) jsou uznávané a používané po celém světě především profesionály pro které jsou primárně určeny.

Dobré zkušenosti v náročných podmínkách profesionální branže potvrdí i přední vizážisté ČR.Mezi ty, kteří pracují s touto značkou patří např.: 

Česká Televize, Národní Divadlo a Stavovské Divadlo, Maskéři známého seriálu Ulice (TV Nova).

Odkazy na produkty LAURENDOR se dostávají nejen do odborných časopisů ale i do časopisů určených pro širokou veřejnost.