Purlés

 
 
Váš individuální kód krásy
 

Purlés je zrcadlem bohatství přírodních zdrojů, které nás obklopují. Odkrývá jejich různorodost prostřednictvím kaleidoskopu aktivních složek, jež jsou darem přírody a přírodním pokladem zásadního významu pro péči o pleť. Ošetření kosmetikou Purlés je zdrojem jemné a zároveň výjimečně účinné péče, která začíná v kosmetických salonech. Jejím přirozeným pokračováním a doplňkem je domácí péče Purlés. Kosmetické přípravky určené k domácímu použití cílí na komplexní péči. Laboratorní technologie kombinované s magickými vůněmi podmaňujícími si smysly tvoří esenci kosmetiky značky Purlés, která je zárukou vynikajících výsledků v péči o pleť. Každodenní péče s použitím výrobků Purlés je ceremonií, která vám přináší dokonalost. Objevte tajemství pokladů Purlés. Informujte se ve svém kosmetickém salonu o vhodné péči přizpůsobené individuálním potřebám vaší pleti.

Energie krásy v srdci francouzské kosmetiky Purlés

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. Purles je účinnou komplexní dermatokosmetickou terapií s bezprostředně viditelnými výsledky, která zároveň poskytuje svým klientům hlubokou relaxaci. Každé ošetření se mění v pečující rituální ceremonii, výlet do světa krásy, čistoty a pohlazení smyslů. Purlés je zárukou moderního a kvalitního kosmetického ošetření, jehož výsledky nezklamou.

 

Přípravky značky Purles jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Systém důkladné expertízy spolu s inovativními postupy při vytváření formulí zaručují nejlepší možnou účinnost a bezpečnost při používání vyvinutých přípravků.

 

 

Anubis Barcelona

 

Od svého vzniku Španělská firma ANUBIS Barcelona pracuje se třemi pilíři ve své filozofie: nejlepší zákaznický servis, kvalita výrobků a tým. S tímto se společnost umísťuje jako jedna z vedoucích značek na domácím trhu a zvyšuje rok co rok svou přítomnost v zahraničí.

Zkušenost, profesionalita a obětavost

S více než 35ti lety zkušeností v profesionálním krásy, ANUBIS Barcelona vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů a vysoce kvalitních kosmetických ošetření a technologie. Naše laboratorní vybavení, výzkum a vývoj a obchodní řízení, v čele s rodinou Sainz, zaručující jejich profesionalitu a obětavost k nalezení nových způsobů, a zajišťuje ty nejlepší služby a co nejefektivněji reaguje na požadavky zákazníků.

Moderní výzkumné a vývojové centrum

Použití vyspělých technologií a využití nejnovějších strojů v dokonalých podmínkách prostředí (tlak, teplota, vlhkost, asepse) podle evropské normy při výrobě kosmetických přípravků, zaručují dokonalou kontrolu kvality a výroby. Přidání nového skladu a skladů v moderních zařízeních, vytvořili dvě vlastní jednotky: laboratorní a výzkumné části.

Profesionální krása, naše inspirace

ANUBIS Barcelona je odborníkem na ošetření obličeje a těla, vytvořený pro profesionální potřeby vzniklé z každodenní práce s kůží. Zájem o profesionální kosmetičky a řešení jejich technických požadavků jsou přesně to, co nás pohání: pečlivě vybrané aktivní složky naší kosmetiky nabízí nejlepší záruky a spokojenost.

V našem novém zařízení máme školící  a předváděcí centrum, kde se odborníci mohou setkat a pracovat s našimi výrobky v prostředí celkové pohody a jistoty.

Růst a mezinárodním trhu

Mezinárodní projekce Anubis Barcelona je pevná v expanzní politice společnosti. Od svého založení firmy má podnikatelskou základnu na zahraničních trzích, jako je Evropa, Canada, střední a jihovýchodní Asie a  jeho hlavní trhy prostřednictvím distributorů. V posledních letech upevnila svou přítomnost na více než 35 zemí světa dnes.

 

StageLine Barcelona

Laurendor je španělská firma s více než 70-ti letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky.

Výrobky španělské firmy Laurendor (řady STAGE LINE, LAUKROM, LAURENDOR) jsou uznávané a používané po celém světě především profesionály pro které jsou primárně určeny.

Dobré zkušenosti v náročných podmínkách profesionální branže potvrdí i přední vizážisté ČR.

Mezi ty, kteří pracují s touto značkou je např.: Česká Televize, Národní Divadlo a Stavovské Divadlo, Maskéři známého seriálu Ulice (TV Nova).

Odkazy na produkty LAURENDOR se dostávají nejen do odborných časopisů ale i do časopisů určených pro širokou veřejnost.