Anubis Barcelona

Od svého vzniku Španělská firma ANUBIS Barcelona pracuje se třemi pilíři ve své filozofie: nejlepší zákaznický servis, kvalita výrobků a tým. S tímto se společnost umísťuje jako jedna z vedoucích značek na domácím trhu a zvyšuje rok co rok svou přítomnost v zahraničí.

Zkušenost, profesionalita a obětavost

S více než 25 let zkušeností v profesionálním krásy, ANUBIS Barcelona vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů a vysoce kvalitních kosmetických ošetření a technologie. Naše laboratorní vybavení, výzkum a vývoj a obchodní řízení, v čele s rodinou Sainz, zaručujících jejich profesionalitu a obětavost k nalezení nových způsobů, jak unikátní, a zajistit ty nejlepší služby a co nejefektivněji reagovat na požadavky našich zákazníků.

Moderní výzkumné a vývojové centrum

Použití vyspělých technologií a využití nejnovějších strojů v dokonalých podmínkách prostředí (tlak, teplota, vlhkost, asepse) podle evropské normy při výrobě kosmetických přípravků, zaručují dokonalou kontrolu kvality a výroby. Přidání nového skladu a uložit v moderních zařízeních vytvořili dva vlastní jednotky: laboratorní a výzkumné části.

Profesionální krása, naše inspirace

ANUBIS Barcelona je odborníkem na ošetření obličeje a těla, vytvořený z profesionální potřeby vzniklé v jejich každodenní práci na kůži. Zájem o profesionální kosmetička a řešení na Vaše technické požadavky jsou přesně to, co nás pohání: pečlivě vybrané aktivní složky naší kosmetiky nabízí nejlepší záruky a spokojenost.
V naší nové zařízení máme školení a předváděcí centrum, kde odborníci mohou setkat a pracovat s našimi výrobky v celkové pohodlí a jistoty.

Růst a mezinárodním trhu

Mezinárodní projekce Anubis Barcelona je pevné a tuhé v expanzní politice společnosti. Od svého založení firma má podnikatelského touhu na zahraničních trzích, jako je Evropa, Canada, střední a jihovýchodní Asii, jeho hlavní trhy prostřednictvím distributorů. V posledních letech upevnila svou přítomnost na více než 25 zemí světa dnes.

 

Oligodermie

Značka Oligodermie byla založena v roce 1976 J.J. Legranem. Doktor Legrand je mezinárodně uznávaný doktor estetické medicíny, generální ředitel mezinárodního svazu estetické medicíny, zakladatelem časopisu estetické medicíny a dermatologické chirurgie, autor několika knih a přednášející na mnoho konferencích po celém světě, zejména ve Spojených státech a Asii.

 

Oligodermii doktor Legrand vytvořil, jelikož potřeboval kosmetické přípravky po plastických operacích které by podle jeho představ hojily, regenerovaly, a vyživovaly. Oligodermie využívá nejmodernějších technologií pro umocnění efektu přírodních složek. V laboratořích bylo vyvinuto několik patentovaných složek např. Actiwhite, Algae-Repair nebo Osmocéalgue a stále vyvíjí nové aby udržela krok s konkurenčními značkami.

 

 

Značka nepoužívá žádnou látku která by převyšovala všechny ostatní ale látky jsou ve vzájemné symbióze. Proto jsou přípravky mnohem lépe snášeny. Je zde kladený velký důraz hlavně na ochranu hydrolipidové bariéry. Z tohoto důvodu má značka víc než 150 produktů rozdělených na salonní produkty a domácí péči, pro různé stavy a typy pleti. Produkty se mezi sebou dají míchat tak aby byli pro každý typ a stav pleti vyhovující.

 

Oligodermie sídlí v Paříží a odtud je rozšířena téměř do 50 zemí světa, kde si ji oblíbilo přes 10 000 kosmetických salonů. Značka klade velký důraz na vzdělávání kosmetiček a pravidelně pořádá produktová školení.