Oligodermie

 

Značka Oligodermie byla založena v roce 1976 J.J. Legranem. Doktor Legrand je mezinárodně uznávaný doktor estetické medicíny, generální ředitel mezinárodního svazu estetické medicíny, zakladatelem časopisu estetické medicíny a dermatologické chirurgie, autor několika knih a přednášející na mnoho konferencích po celém světě, zejména ve Spojených státech a Asii.

 

Oligodermii doktor Legrand vytvořil, jelikož potřeboval kosmetické přípravky po plastických operacích které by podle jeho představ hojily, regenerovaly, a vyživovaly. Oligodermie využívá nejmodernějších technologií pro umocnění efektu přírodních složek. V laboratořích bylo vyvinuto několik patentovaných složek např. Actiwhite, Algae-Repair nebo Osmocéalgue a stále vyvíjí nové aby udržela krok s konkurenčními značkami.

 

Značka nepoužívá žádnou látku která by převyšovala všechny ostatní ale látky jsou ve vzájemné symbióze. Proto jsou přípravky mnohem lépe snášeny. Je zde kladený velký důraz hlavně na ochranu hydrolipidové bariéry. Z tohoto důvodu má značka víc než 150 produktů rozdělených na salonní produkty a domácí péči, pro různé stavy a typy pleti. Produkty se mezi sebou dají míchat tak aby byli pro každý typ a stav pleti vyhovující.

 

Oligodermie sídlí v Paříží a odtud je rozšířena téměř do 50 zemí světa, kde si ji oblíbilo přes 10 000 kosmetických salonů. Značka klade velký důraz na vzdělávání kosmetiček a pravidelně pořádá produktová školení.