Kosmetické služby

 

Milé dámy a pánové,

v mém salonu upředňostňuji individuální přístup, ctím soukromí a chci Vám dopřát maximální nerušenou relaxaci. Proto zde nenajdete více než jedno kosmetické lehátko, což Vám zaručí nejen naprosté soukromí, ale i to, že se ve Vašem čase, budu plně věnovat jen a jen Vám.

 

Nabízíme:

Celkové ošetření pleti na profesionální úrovni, sofistikovaná diagnostika pleti, ošetření na míru dle typu pleti a její potřeby, kosmetické kůry, přístrojové čištění pleti (kavitační peeling), zažehlování výživných sér ultrazvukem (sonoforéza), ošetření pomocí ozonizéru, ultrazvukové žehlení pleti proti vráskám, masáže obličeje, krku, dekoltu, šíje, trapézů se zaměřením na lymfatické uzliny, liftingová masáž,masky všech druhů, tvarování obočí, barvení obočí a řas, prodlužování a zahušťování řas, parafínové zábaly a ošetření rukou, obličenová masáž lávovými kameny, lash lifting a lash botox, fotonová terapie, líčení pro každou příležitost, poradenství při výběru a způsobu používání kosmetiky, prodej dárkových poukazů a mnoho dalšího. 

Dále v salonu nabízím zpostředkované služby jako je: pernamentní make up -  obočí a linky a IPL ošetření - trvalá fotoepilace, fotoomlazení aj.

 

 Přijďte a nechte se hýčkat